2023-24 Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası | |
---|---|
Sezon | 2023-24 |
Ülke | Türkiye |
Tarih | 17 Eylül 2023 - Mayıs 2024 |
Takımlar | 164 |
Şampiyon | Beşiktaş (11. şampiyonluğu) |
İkinci | Trabzonspor |
En golcü oyuncu | Michy Batshuayi (6 gol) |
← 2022-23 2024-25 →
Tüm veriler 28 Mart 2024 itibarıyla günceldir. |
2023-24 Türkiye Kupası veya sponsorluk anlaşması gereği 2023-24 Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Kupası turnuvasının 62. organizasyonudur.
Turnuva takvimi[değiştir | kaynağı değiştir]
Aşama | Kura çekim tarihi | Maç tarihleri |
---|---|---|
Ön eleme | 12 Eylül 2023[1] | 17 Eylül 2023 |
1. Tur | 19 Eylül 2023 | 26-28 Eylül 2023 |
2. Tur | 29 Eylül 2023 | 10-12 Ekim 2023 |
3. Tur | 17 Ekim 2023 | 31 Ekim-2 Kasım 2023 |
4. Tur | 7 Kasım 2023 | 5-7 Aralık 2023 |
5. Tur | 8 Aralık 2023 | 16-18 Ocak 2024 |
Son 16 turu | 22 Ocak 2024 | 6-8 Şubat 2024 |
Çeyrek final | 12 Şubat 2024 | 27-29 Şubat 2024 |
Yarı final | 23-24 Nisan ve 7-8 Mayıs 2024 | |
Final | Yok | 23 Mayıs 2024 |
Turnuva formatı[değiştir | kaynağı değiştir]
Karşılaşmalar yarı finaller hariç tek maç üzerinden oynanacak olup 90 dakikada eşitliğin bozulmaması durumunda 15'er dakikadan iki uzatma oynanacak ve yine eşitlik bozulmazsa seri penaltı atışları yapılacaktır. Yarı final eşleşmelerinde deplasman golü kuralı uygulanmayacak ve 2 maç toplamında atılan goller eşitse uzatma oynanacaktır.[2]
Tur | Kalan takım sayısı |
Bu turda mücadele eden |
Önceki turu geçen |
Bu turdan katılan |
Bu turda katılan takımlar | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
Ön eleme |
|
|||||
1. Tur |
| |||||
2. Tur |
|
(Seri başı sistemi geçerli) | ||||
3. Tur |
| |||||
4. Tur |
| |||||
5. Tur |
| |||||
Son 16 | ||||||
Çeyrek final | ||||||
Yarı final | ||||||
Final |
Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]
2023-24 Türkiye Kupası statüsü 11 Eylül 2023'te Türkiye Futbol Federasyonu'nun internet sitesinden duyurulmuştur.[2] Ancak TFF tarafından kupa statüsü açıklanmadan 6 Eylül 2023 tarihinde ön eleme ve statü için toplantı yapılmıştır. TFF yaptığı toplantıda takım sayısının fazla olduğunu ve yeni bir uygulamaya gidileceğini açıklamıştır.[3] Toplantıya katılan ve turnuva dışında bırakılan 12 Bingölspor ve Hakkari Zapspor, TFF'ye itirazda bulunmuştur.[4][5][6][7] Daha sonra TFF, bu iki takımın itirazlarını kabul ederek turnuvaya dahil etmiştir.
2023-24 Türkiye Kupasına katılan 164 takım turnuvanın statüsü[2] gereği aşağıdaki kriterler baz alınarak listelenmiştir. Takımların turnuvaya başlayacağı turlar da ilk sütunda belirtilmiştir.
- 2022-23 kupa şampiyonu
- 2023-24 sezonunda bulunduğu lig
- 2022-23 sezonunda bulunduğu lig
- 2022-23 sezonu lig sıralaması
- 2022-23 sezonu puan ortalaması
- 2022-23 sezonu gol farkı
- 2022-23 sezonu attığı gol sayısı
Ön eleme turu[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 12 Eylül 2023'te yapılmıştır.[1] Maçlar 17 Eylül 2023'te oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı sistemi yok | |||
---|---|---|---|
|
|
|
|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Gölcükspor | 2-0 | Gebzespor |
Çorluspor 1947 | 3-2 (uz.) | Altınova Belediyespor |
Çarşambaspor | 2-0 | Boyabat 1868 |
Karadeniz Ereğli Belediyespor | 0-0 (3-5 p) | Bartınspor |
Bilecik 1969 | 2-0 | Çankırı Saray 18 |
Sincan Belediyespor | 2-1 (uz.) | Yozgat Belediyesi Bozokspor |
Yunusemre Belediyespor | 1-2 | Burhaniye Belediyespor |
Sökespor | 0-0 (2-4 p) | Bigaspor |
Kumluca Belediyespor | 1-0 (uz.) | Niğde Belediyesispor |
Kilis Belediyespor | 0-1 | Burdur MAKÜ |
Şırnak İdmanyurduspor | 2-0 | Mazıdağı Fosfatspor |
12 Bingölspor | 3-0 | Hakkari Zapspor |
Doğubayazıt FSK | 2-0 | Serhat Ardahanspor |
Dersimspor | 2-4 (uz.)[a 1] | Kars 36 Spor |
Not:
- ^ 17 Eylül 2023'te oynanan karşılaşmayı Kars 36 Spor uzatmalar sonucunda 4-2 kazanmıştı. Ancak Kars 36 Spor'un Futbol Müsabaka Talimatı’nın 22/d maddesini (21 kişilik müsabaka kadrosunda 2002 ve sonrası doğumlu en az 6 futbolcunun yer alması zorunludur. Bu futbolculardan ikisinin en az ikisinin müsabakanın ilk devresinde ve birinin ise müsabakanın ikinci devresinde 45 dakika ihraç edilme halleri hariç sahada oyunda yer alması zorunludur.) ihlal ettiği için PFDK tarafından 3-0 hükmen mağlup ilan edildi.[8] Ancak Tahkim Kurulu, Kars 36 Spor'un itirazını kabul ederek PFDK kararını bozdu ve hükmen yenilgi kararını kaldırdı.[9]
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
17 Eylül 2023 ÖE | Kilis Belediyespor | 0 - 1 | Burdur MAKÜ | Kilis |
---|---|---|---|---|
14.30 | Rapor | 45+1' Fatih Özaydın | Stadyum: 7 Aralık Stadı Hakem: Güney Güneylioğlu Yardımcı hakemler: Adil Şanlı, Ali Kemal Sarıkçıoğlu Dördüncü hakem: Hacı Hanifi Evgi |
17 Eylül 2023 ÖE | Şırnak İdmanyurdu | 2 - 0 | Mazıdağı Fosfat SK | Cizre, Şırnak |
---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor | Stadyum: Cizre Hamit Özalp Stadı Hakem: Onur Sekman Yardımcı hakemler: Recep İlker Kor, Rahmi Görçay Dördüncü hakem: Olcay Yıldırım |
17 Eylül 2023 ÖE | 12 Bingölspor | 3 - 0 | Hakkari Zapspor | Bingöl |
---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor | Stadyum: Bingöl Şehir Stadı Hakem: Bakır Aslan Yardımcı hakemler: Semih Koca, Yasin Mert Karahan Dördüncü hakem: Orhan Karaboğa |
17 Eylül 2023 ÖE | Doğubayazıt FSK | 2 - 0 | Serhat Ardahanspor | Ağrı |
---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor | Stadyum: Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Hakem: Bülent Berkay Yardımcı hakemler: Hamza İnal, Mazlum Bilici Dördüncü hakem: Mehmet Taşdemir |
17 Eylül 2023 ÖE | Dersimspor | 2 - 4* (uz.) | Kars 36 Spor | Tunceli | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor | Stadyum: Tunceli Atatürk Stadı Hakem: Turan Çakıl Yardımcı hakemler: Abdullah Özcan, Melih Eser Dördüncü hakem: Emrullah Baydar | |||
Not: 17 Eylül 2023'te oynanan karşılaşmayı Kars 36 Spor uzatmalar sonucunda 4-2 kazanmıştı. Ancak Kars 36 Spor'un Futbol Müsabaka Talimatı’nın 22/d maddesini (21 kişilik müsabaka kadrosunda 2002 ve sonrası doğumlu en az 6 futbolcunun yer alması zorunludur. Bu futbolculardan ikisinin en az ikisinin müsabakanın ilk devresinde ve birinin ise müsabakanın ikinci devresinde 45 dakika ihraç edilme halleri hariç sahada oyunda yer alması zorunludur.) ihlal ettiği için TFF tarafından 3-0 hükmen mağlup ilan edildi.[8] Ancak Tahkim Kurulu, Kars 36 Spor'un itirazını kabul ederek PFDK kararını bozdu ve hükmen yenilgi kararını kaldırdı.[9] |
17 Eylül 2023 ÖE | Çarşambaspor | 2 - 0 | Boyabat 1868 | Çarşamba, Samsun |
---|---|---|---|---|
15.00 |
|
Rapor | Stadyum: Çarşamba Şehir Stadyumu Hakem: Miraç Yıldırım Yardımcı hakemler: Mert Omay, Mahir Selenga Mısır Dördüncü hakem: İrfan Çağrı Baş |
17 Eylül 2023 ÖE | Karadeniz Ereğli Belediyespor | 0 - 0 (3 - 5 p) |
Bartınspor | Karadeniz Ereğli, Zonguldak |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | Stadyum: Şehit Vefa Karakurdu Stadyumu Hakem: Ali Artun Özdemir Yardımcı hakemler: Ayberk Yalçınkaya, Mustafa Pelit Dördüncü hakem: Emre Han Efeakdoğan |
17 Eylül 2023 ÖE | Sincan Belediyespor | 2 - 1 (uz.) | Yozgat Belediyesi Bozokspor | Sincan, Ankara |
---|---|---|---|---|
15.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: 15 Temmuz Milli Birlik Stadı Hakem: Bekir Doğan Yardımcı hakemler: Okan Taşköprü, Ömer Faruk Sağır Dördüncü hakem: Burak Yücetağ |
17 Eylül 2023 ÖE | Kumluca Belediyespor | 1 - 0 (uz.) | Niğde Belediyesispor | Kumluca, Antalya |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | Stadyum: Kumluca İlçe Stadı Hakem: Alihan Çalıkuşu Yardımcı hakemler: Onur Akol, Furkan Genç Dördüncü hakem: Mehmet Furkan Balbay |
17 Eylül 2023 ÖE | Gölcükspor | 2 - 0 | Gebzespor | Kocaeli |
---|---|---|---|---|
15.30 |
|
Rapor | Stadyum: İhsaniye İlçe Stadı Hakem: Yunus Aytekin Atabek Yardımcı hakemler: Önder Demir, Ömer Faruk Şahin Dördüncü hakem: Oğuzhan Çalışkan |
17 Eylül 2023 ÖE | Çorluspor 1947 | 3 - 2 (uz.) | Altınova Belediyespor | Çorlu, Tekirdağ |
---|---|---|---|---|
15.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: General Basri Saran Stadı Hakem: Taner Çakır Yardımcı hakemler: Önder Osman Zengin, Erdem Birşey Dördüncü hakem: Hüseyin Ahmet Ocaklı |
17 Eylül 2023 ÖE | Yunusemre Belediyespor | 1 - 2 | Burhaniye Belediyespor | Yunusemre, Manisa |
---|---|---|---|---|
15.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Muradiye Futbol Sahası Hakem: Anıl Şen Yardımcı hakemler: Refik Erim, Osman Güray Aksoy Dördüncü hakem: Osman Öztürk |
17 Eylül 2023 ÖE | Sökespor | 0 - 0 (2 - 4 p) |
Bigaspor | Söke, Aydın |
---|---|---|---|---|
15.30 | Rapor | Stadyum: Söke İlçe Stadı Hakem: Cihan Yurdagül Yardımcı hakemler: Ahmet Beysüngü, Sezgin Öneş Dördüncü hakem: Tahir Berkay Barlın |
17 Eylül 2023 ÖE | Bilecik 1969 | 2 - 0 | Çankırı Saray 18 | Bilecik |
---|---|---|---|---|
15.30 |
|
Rapor | Stadyum: Şeyh Edebali Üniversite Sahası Hakem: Nevzat Okat Yardımcı hakemler: Ayşenur Karakoç, Abdülhamit Akan Dördüncü hakem: Furkan Arıoğul |
Birinci tur[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 19 Eylül 2023'te yapılmıştır.[10] Maçlar (bir maç hariç) 26-28 Eylül 2023 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı sistemi yok | |||
---|---|---|---|
|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Edirnespor | 1-2 | Çorluspor 1947 |
Muş 1984 Muşspor | 4-0 | Ağrı 1970 |
Çatalcaspor | 0-1 | Büyükçekmece Tepecikspor |
Balıkesirspor | 0-1 | Burhaniye Belediyespor |
Bornova | 4-0 | Akhisar Belediyespor |
Siirt İl Özel İdaresi | 1-2 (uz.) | Şırnak İdmanyurduspor |
Mardin 1969 | 4-1 (uz.) | Batman Petrolspor |
Kars 36 Spor | 1-2 | Doğubayazıt FSK |
Sebat Gençlikspor | 4-0 | Kelkit Hürriyetspor |
Pazarspor | 2-0 | Gümüşhanespor |
Bayburt Özel İdarespor | 2-2 (3-4 p) | Eynesil Belediyespor |
Erbaaspor | 3-0 | Fatsa Belediyespor |
Sivas Dört Eylülspor | 2-0 | Amasyaspor |
Çarşambaspor | 1-7 | Tokat Belediye Plevnespor |
12 Bingölspor | 1-2 | 23 Elazığ |
1922 Konyaspor | 1-1 (3-4 p) | Talasgücü Belediyespor |
Burdur MAKÜ | 2-1 | Tarsus İdman Yurdu |
Kumluca Belediyespor | 0-2 | Silifke Belediyespor |
Hacettepe 1945 | 3-0 | Kırıkkalegücü |
Anadolu Üniversitesi | 1-2 | Sincan Belediyespor |
Turgutluspor | 1-3 (uz.) | Aliağa |
Bursa Yıldırımspor | 2-0 | İnegöl Kafkas Gençlikspor |
Bigaspor | 0-0 (4-1 p) | Bilecik 1969 |
Gölcükspor | 3-0 | Bartınspor |
Sapanca Gençlikspor | 1-1 (4-3 p) | Darıca Gençlerbirliği |
Sultanbeyli Belediyespor | 1-3 (uz.) | Küçükçekmece Sinopspor |
Silivrispor | 2-0 | Ergene Velimeşe |
Bulvarspor | 3-4 (uz.) | Karabük İdman Yurdu |
Karşıyaka | 2-0 | Bergama |
Malatya Arguvan | 2-1 (uz.) | Elazığspor |
Adana 1954 | 2-1 | Osmaniyespor |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
26 Eylül 2023 1.Tur | Edirnespor | 1 - 2 | Çorluspor 1947 | Edirne |
---|---|---|---|---|
14.00 | Abdulsamet Kırım 82' | Rapor | 26' Burak Toker 85' Necati Önal |
Stadyum: 25 Kasım Stadyumu Hakem: Ertuğrul Yolcu Yardımcı hakemler: Nimet Altunkıran, Kenan Gürsel Dördüncü hakem: Fikret Hakan Abay |
26 Eylül 2023 1.Tur | Muş 1984 Muşspor | 4 - 0 | Ağrı 1970 | Muş |
---|---|---|---|---|
14.00 | Halil İbrahim Tuna 1' Mahsun Çapkan 7' Mehmet Aslanboğa 9' İlker Avşar 55' |
Rapor | Stadyum: Muş Şehir Stadı Hakem: Mikail Cihangir Yardımcı hakemler: Kerem Candaş, Abdulkadir Yılmazoğlu Dördüncü hakem: Turan Çakıl |
26 Eylül 2023 1.Tur | Çatalcaspor | 0 - 1 | Büyükçekmece Tepecikspor | Çatalca, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | 80' Ertuğrul Eramil | Stadyum: İzzettin Stadyumu Hakem: Metin Ateş Yardımcı hakemler: Erdinç Tufan, Ömer Yasin Gezer Dördüncü hakem: Burak Akyel |
26 Eylül 2023 1.Tur | Balıkesirspor | 0 - 1 | Burhaniye Belediyespor | Altıeylül, Balıkesir |
---|---|---|---|---|
17.30 | Rapor | 69' Abdulkadir Oruçoğlu | Stadyum: Balıkesir Atatürk Stadı Hakem: Mülazım Argız Yardımcı hakemler: Cihat Sevi, Mertcan Tezcan Dördüncü hakem: Yunus Emre Kobalas |
26 Eylül 2023 1.Tur | Bornova 1877 | 4 - 0 | Akhisar Belediyespor | Bornova, İzmir |
---|---|---|---|---|
17.30 | Oğuz Erk 12' Emre Akbulut 20' Egemen Baysal 40', 56' |
Rapor | Stadyum: Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakem: Kaan Kara Yardımcı hakemler: Anıl Çiftçi, İsa Korkmaz Dördüncü hakem: Mehmet Can Koç |
27 Eylül 2023 1.Tur | Siirt İl Özel İdaresi | 1 - 2 (uz.) | Şırnak İdmanyurduspor | Kurtalan, Siirt |
---|---|---|---|---|
14.00 | Hüseyin Mert Uyanıker 70' | Rapor | 70' Şenol Yıldırım 111' Şenol Yıldırım |
Stadyum: Kurtalan Stadyumu Hakem: Orhan Karaboğa Yardımcı hakemler: İbrahim Aksoy, Şehmus Öğe Dördüncü hakem: Zülküf Ali Öncel |
27 Eylül 2023 1.Tur | Mardin 1969 | 4 - 1 (uz.) | Batman Petrolspor | Artuklu, Mardin |
---|---|---|---|---|
14.00 | Mesih Kayabaş 13' Ali Kemal Özkan 108' Serdar Yiğit 116' Yasin Reis 119' |
Rapor | 90+1' Tunç Murat Behram | Stadyum: 21 Kasım Stadyumu Hakem: Kemal Savaş Yardımcı hakemler: Selçuk Kaplan, Feyzullah Çimen Dördüncü hakem: Turhan Beyke |
4 Ekim 2023 1.Tur | Kars 36 Spor | 1 - 2 | Doğubayazıt FSK | Kars | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.00 | Abdulkadir Yıldırım 76' Mürsel Civelek 82' |
Rapor | 49' Eray Ergin 82' İsa Fuat Dayı |
Stadyum: Kafkas Üniversitesi Prof.Dr. Abamüslüm Güven Stadyumu Hakem: Veysel Yamaç Yardımcı hakemler: Ali Kurt, Miraç Kızılkaya Dördüncü hakem: Furkan Hakkı Kütükoğlu | ||
Not: Ön eleme turunda Dersimspor-Kars 36 Spor maçındaki uyuşmazlıklar nedeniyle ertelenmiştir. |
27 Eylül 2023 1.Tur | Sebat Gençlikspor | 4 - 0 | Kelkit Hürriyetspor | Of, Trabzon |
---|---|---|---|---|
14.00 | Volkan Uluğ 25' Ömer Kandemir 34', 90' Emir Uzun 74' |
Rapor | Stadyum: Of İlçe Stadyumu Hakem: Erdem Temel Yardımcı hakemler: Eren Öksüzler, Gökmen Çambel Dördüncü hakem: Ahmet Yeşildağ |
27 Eylül 2023 1.Tur | Pazarspor | 2 - 0 | Gümüşhanespor | Pazar, Rize |
---|---|---|---|---|
14.00 | Oğuzhan Eskiköy 36' Mehmet Can Güngör 55' |
Rapor | 90' Osman Keçelioğlu | Stadyum: Pazar İlçe Stadyumu Hakem: Mertcan Erölmez Yardımcı hakemler: Vedat Güneş, Mehmet Sonay Dördüncü hakem: Mehmet Furkan Balbay |
27 Eylül 2023 1.Tur | Bayburt Özel İdarespor | 2 - 2 (3 - 4 p) |
Eynesil Belediyespor | Bayburt |
---|---|---|---|---|
14.00 | Alihan Kazmaz 40' Tuncay Kılıç 70' |
Rapor | 51' Erçağ Evirgen 82' Yusuf Usta |
Stadyum: Genç Osman Stadyumu Hakem: Abdülselam Koçak Yardımcı hakemler: Yiğit Çam, Ahmet Kotan Dördüncü hakem: Muhammet Furkan Dursunoğlu |
Penaltılar | ||||
Tuncay Kılıç Ali Han Aydın Emre Alan |
Erçağ Evirgen Mustafa Şekeroğlu Mahmut Ender Yılmaz Yusuf Usta |
27 Eylül 2023 1.Tur | Erbaaspor | 3 - 0 | Fatsa Belediyespor | Erbaa, Tokat |
---|---|---|---|---|
14.00 | Bora Ulu 40' İbrahim Kaya 74', 89' Mehmet Tosun 85' |
Rapor | Stadyum: Erbaa Stadyumu Hakem: Yakup Bakır Yardımcı hakemler: Ali Kılıç, Volkan Kaan Topal Dördüncü hakem: Cihad Sizer |
27 Eylül 2023 1.Tur | Sivas Dört Eylülspor | 2 - 0 | Amasyaspor | Sivas |
---|---|---|---|---|
14.00 | Safa Gundak 10' Adar Aygür 88' |
Rapor | Stadyum: Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu Hakem: Melih Kurt Yardımcı hakemler: Ali Rıza Öztürk, Miraç Berk Kölemen Dördüncü hakem: İrfan Çağrı Baş |
27 Eylül 2023 1.Tur | Çarşambaspor | 1 - 7 | Tokat Belediye Plevnespor | Çarşamba, Samsun |
---|---|---|---|---|
14.00 | Mert Aktaş 8' | Rapor | 19' Kadir Enes Kıra 34', 62' Burak Seres 52', 90' Muhammed Emir Özbilen 56' Arda Karademir 86' Emir Can Çelik |
Stadyum: Çarşamba Şehir Stadyumu Hakem: Burak Baş Yardımcı hakemler: Hasan Ata, Onur Tomak Dördüncü hakem: Göktan Demeli |
27 Eylül 2023 1.Tur | 12 Bingölspor | 1 - 2 | 23 Elazığ | Bingöl |
---|---|---|---|---|
14.00 | Berat Kaya 53' | Rapor | 32' Sergen Uzun 85' Halilcan Doğan |
Stadyum: Bingöl Şehir Stadı Hakem: İsmail Güzel Yardımcı hakemler: Ozan Gürleyük, Halil Aslandağ Dördüncü hakem: Onur Sekman |
27 Eylül 2023 1.Tur | 1922 Konyaspor | 1 - 1 (3 - 4 p) |
Talasgücü Belediyespor | Selçuklu, Konya |
---|---|---|---|---|
14.30 | Hüseyin Aybars Tüfekci 36' | Rapor | 10' Oğuzhan Turan | Stadyum: Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumu Hakem: Osman Köksaldı Yardımcı hakemler: Tufan Selvi, Ahmet Türkeş Dördüncü hakem: Ömer Tahankut Muslu |
Penaltılar | ||||
27 Eylül 2023 1.Tur | Burdur MAKÜ | 2 - 1 | Tarsus İdman Yurdu | Burdur |
---|---|---|---|---|
14.30 | Ahmet Can Bulut 7' Nurullah Aslan 86' |
Rapor | 90+1' (kk) Kamil Yüksel | Stadyum: Burdur Gazi Atatürk Stadyumu Hakem: İbrahim Güner Yardımcı hakemler: Ufuk Çelebi, Mustafa Kara Dördüncü hakem: Burak Memiş Güvenç |
27 Eylül 2023 1.Tur | Kumluca Belediyespor | 0 - 2 | Silifke Belediyespor | Kumluca, Antalya |
---|---|---|---|---|
14.30 | Rapor | 14' Ali Helvacı 69' Cenk Özbey |
Stadyum: Kumluca İlçe Stadı Hakem: Adem Bozkurt Yardımcı hakemler: Abdulkerim Dalgaç, Furkan Ogün Demir Dördüncü hakem: Ali Emir Yolcu |
27 Eylül 2023 1.Tur | Hacettepe 1945 | 3 - 0 | Kırıkkalegücü | Sincan, Ankara |
---|---|---|---|---|
14.30 | Fatih Karslı 20' Tunahan Akpınar 30' Onur Çakmakcı 90+4' (kk) |
Rapor | Stadyum: Osmanlı Stadyumu Hakem: Burak Kamalak Yardımcı hakemler: Sezgin Altun, Yılmaz Kozak Dördüncü hakem: Olcay Yıldırım |
27 Eylül 2023 1.Tur | Anadolu Üniversitesi | 1 - 2 | Sincan Belediyespor | Odunpazarı, Eskişehir |
---|---|---|---|---|
14.30 | Metin Emre Karaal 32' | Rapor | 16' Bahadır Can 59' Canberk Özçakır |
Stadyum: Osmangazi Üniversitesi Futbol Sahası Hakem: Mustafa Gökhan Keskin Yardımcı hakemler: Gürcan Uslu, Harun Ödübek Dördüncü hakem: Tayfun Demirkoparan |
27 Eylül 2023 1.Tur | Turgutluspor | 1 - 3 (uz.) | Aliağa FK | Turgutlu, Manisa |
---|---|---|---|---|
15.00 | Berkant Kanık 31' Ekrem Okkay 90+5' |
Rapor | 43' Mithat Yaşar 90+23', 90+27' Oğuzhan Yıldırım |
Stadyum: 7 Eylül Stadyumu Hakem: Hakan Ergin Yardımcı hakemler: Ahmet Oğuz Yılmaz, Ali Cem Zorbay Dördüncü hakem: Bekir Özcan |
27 Eylül 2023 1.Tur | Bursa Yıldırımspor | 2 - 0 | İnegöl Kafkas Gençlikspor | Karacabey, Bursa |
---|---|---|---|---|
15.00 | Erdal Kaya 48' Mert Polat Keklik 83' |
Rapor | Stadyum: Mustafa Fehmi Gerçeker Stadı Hakem: Batuhan Bayar Yardımcı hakemler: Enes Berk Güçlü, Ulaş Kaçmaz Dördüncü hakem: Oğuzcan Duran |
27 Eylül 2023 1.Tur | Bigaspor | 0 - 0 (4 - 1 p) |
Bilecik 1969 | Biga, İzmir |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | Stadyum: İlyas Bayram Stadyumu Hakem: Berkay Ağış Yardımcı hakemler: Aydın Baran Tek, Ardahan Işık Dördüncü hakem: Furkan Işık | ||
Penaltılar | ||||
Tayfur Emre Yılmaz Sezer Batuhan Turhal Dursun Türk Arif Arslan |
Emir Ersoy |
27 Eylül 2023 1.Tur | Gölcükspor | 3 - 0 | Bartınspor | Kocaeli |
---|---|---|---|---|
15.00 | Alperen Topçular 15' Serbay Yağız 52' Fatih Gümüşel 78' |
Rapor | Stadyum: İhsaniye Stadı Hakem: Asen Albayrak Yardımcı hakemler: Ömer Sözcü, Beran Yalçın Dördüncü hakem: Orhan Güngör |
27 Eylül 2023 1.Tur | Sapanca Gençlikspor | 1 - 1 (4 - 3 p) |
Darıca Gençlerbirliği | Sapanca, Sakarya |
---|---|---|---|---|
15.00 | Cihan Tan 49' Alihan Bel 119' |
Rapor | 40' Yasin Uzunoğlu | Stadyum: Sapanca Atatürk Stadyumu Hakem: Ömer Şivka Yardımcı hakemler: Oğuzhan Anıl, Tahir Yalçın Dördüncü hakem: Gökhan Şenel |
Penaltılar | ||||
27 Eylül 2023 1.Tur | Sultanbeyli Belediyespor | 1 - 3 (uz.) | Küçükçekmece Sinopspor | Sultanbeyli, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Gökhan Kılınç 41' | Rapor | Stadyum: Sultanbeyli Gölet Stadyumu Hakem: Hakan Yurtseven Yardımcı hakemler: Harun Günaydın, Berat Binbir Dördüncü hakem: İbrahim Elmas |
27 Eylül 2023 1.Tur | Silivrispor | 2 - 0 | Ergene Velimeşe | Silivri, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Arda Yumurtacı 65' Emre Demir 69' |
Rapor | Stadyum: Müjdat Gürsu Spor Tesisleri Hakem: Ramazan Haymana Yardımcı hakemler: Ali Etlikci, Turan Çelik Dördüncü hakem: Cemal Emre Gömeç |
27 Eylül 2023 1.Tur | Bulvarspor | 3 - 4 (uz.) | Karabük İdman Yurdu | Kartal, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | Stadyum: Mimar Kubilay Köse Stadyumu Hakem: Mete Aylıoğlu Yardımcı hakemler: Batuhan Sarıgül, Semih Tuna Dördüncü hakem: Armağan Çıbık |
27 Eylül 2023 1.Tur | Karşıyaka | 2 - 0 | Bergama | Konak, İzmir |
---|---|---|---|---|
17.30 | Ferhat Çulcuoğlu 52' (kk) Mustafa Durgun 89' |
Rapor | Stadyum: Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu Hakem: Muhammed Ömür Yardımcı hakemler: Mustafa Cem Büyük, Berk Tezcan Dördüncü hakem: Hatem Yarar |
28 Eylül 2023 1.Tur | Malatya Arguvan | 2 - 1 (uz.) | Elazığspor | Arguvan, Malatya |
---|---|---|---|---|
13.00 | Veysel Gümüş 70' Deniz Meriç 117' |
Rapor | 5' Çağrı Yağız Yasak | Stadyum: Arguvan İlçe Stadı Hakem: Egemen Artun Yardımcı hakemler: Rıdvan Çevik, Orhun Aydın Duran Dördüncü hakem: Arif Selim Özdaş |
28 Eylül 2023 1.Tur | Adana 1954 | 2 - 1 | Osmaniyespor | Tarsus, Mersin |
---|---|---|---|---|
15.30 | İbrahim Koca 18' Berkin Taşkın 36' Necati Bilgiç 88' |
Rapor | 62' Deniz Solmaz | Stadyum: Tarsus İlçe Stadyumu Hakem: Onur Güneş Yardımcı hakemler: Mehmet Öcal, Demirhan Emir Dördüncü hakem: Bekir Taşöz |
İkinci tur[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 29 Eylül 2023'te yapılmıştır.[11] Maçlar 10-12 Ekim 2023 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (25) | Seri başı olmayan takımlar (25) | ||||
---|---|---|---|---|---|
|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Kırklarelispor | 1-0 | Çorluspor 1947 |
Kırşehir | 2-0 | Şırnak İdmanyurduspor |
Isparta 32 | 1-0 | Sincan Belediyespor |
Bursaspor | 1-2 | Gölcükspor |
Kastamonuspor 1966 | 2-1 (uz.) | Sebat Gençlikspor |
Muş 1984 Muşspor | 2-0 | Küçükçekmece Sinopspor |
Zonguldak Kömürspor | 2-3 | Tokat Belediye Plevnespor |
Eynesil Belediyespor | 0-2 | Erbaaspor |
Arnavutköy Belediyespor | 6-3 (uz.) | Silivrispor |
Menemen | 1-0 | Bursa Yıldırımspor |
Sapanca Gençlikspor | 1-2 | Talasgücü Belediyespor |
Serik Belediyespor | 1-1 (2-4 p) | Malatya Arguvan |
Sarıyer | 2-1 (uz.) | Karabük İdman Yurdu |
Altınordu | 0-1 | Burdur MAKÜ |
Etimesgut Belediyespor | 3-2 | Mardin 1969 |
Nazilli Belediyespor | 0-2 | Hacettepe 1945 |
Uşakspor | 1-4 | Aliağa |
İnegölspor | 2-1 (uz.) | Doğubayazıt FSK |
Diyarbekirspor | 4-0 | Büyükçekmece Tepecikspor |
Denizlispor | 2-3 | Burhaniye Belediyespor |
Afyonspor | 2-1 (uz.) | Adana 1954 |
Adıyaman | 0-2 | Bornova |
Pazarspor | 2-0 (uz.) | Silifke Belediyespor |
Sivas Dört Eylülspor | 1-3 | 23 Elazığ |
Karşıyaka | 0-1 | Bigaspor |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
10 Ekim 2023 | Kırşehir | 2 - 0 | Şırnak Petrolspor | Kırşehir |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Kırşehir Ahi Stadyumu Hakem: Emre Küçük Yardımcı hakemler: Abdullah Melih Karaduman, Furkan Ata Dördüncü hakem: Furkan Işık |
10 Ekim 2023 | Kırklarelispor | 1 - 0 | Çorluspor 1947 | Kırklareli |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Kırklareli Atatürk Stadyumu Hakem: Gökhan Özbulut Yardımcı hakemler: Ünal Doğru, Azem Zorlu Dördüncü hakem: Cantürk Kılıç |
10 Ekim 2023 | Isparta 32 | 1 - 0 | Sincan Belediyespor | Isparta |
---|---|---|---|---|
17.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Isparta Atatürk Şehir Stadyumu Hakem: Berk Sipahi Yardımcı hakemler: Ersin Erbay, Ediz Yılmaz Dördüncü hakem: Anıl Şen |
10 Ekim 2023 | Bursaspor | 1 - 2 | Gölcükspor | Bursa |
---|---|---|---|---|
20.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu Hakem: Halil Erdoğan Yardımcı hakemler: Tolga Okumuş, Nihat Ökten Dördüncü hakem: Hakan Dumlu |
11 Ekim 2023 | Eynesil Belediyespor | 0 - 2 | Erbaaspor | Giresun |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Eynesil İlçe Stadyumu Hakem: Muammer Sarıdağ Yardımcı hakemler: Mücahit Şentürk, Mustafa Güçer Dördüncü hakem: Emre Can Yılmaz |
11 Ekim 2023 | Kastamonuspor 1966 | 2 - 1 (uz.) | Sebat Gençlikspor | Kastamonu |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Gazi Stadyumu Hakem: Tolga Akbaba Yardımcı hakemler: Sinan Bilen, Mehmet Kirişçioğlu Dördüncü hakem: Kadir Akpınar |
11 Ekim 2023 | Muş 1984 Muşspor | 2 - 0 | Küçükçekmece Sinopspor | Muş |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Muş Şehir Stadı Hakem: Ugurcan Gökler Yardımcı hakemler: Yakup Keçeci, Selçuk Gökgöz Dördüncü hakem: Mehmet Can Ölmez |
11 Ekim 2023 | Zonguldak Kömürspor | 2 - 3 | Tokat Belediye Plevnespor | Zonguldak |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu Hakem: Onur Bingöl Yardımcı hakemler: Mustafa Tosun, Oğuzhan Kocaçoban Dördüncü hakem: Mete Burak Kaya |
11 Ekim 2023 | Uşakspor | 1 - 4 | Aliağa | Uşak |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Uşak 1 Eylül Stadyumu Hakem: Levent Gümüşdere Yardımcı hakemler: Berkay Salman, Mehmet Ali Vardar Dördüncü hakem: Yunus Aytekin Atabek |
11 Ekim 2023 | Nazilli Belediyespor | 0 - 2 | Hacettepe 1945 | Aydın |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Nazilli İlçe Stadyumu Hakem: Ferhan Kestanlıoğlu Yardımcı hakemler: Barış Sun, İbrahim Ethem Potuk Dördüncü hakem: Ersan Şen |
11 Ekim 2023 | Etimesgut Belediyespor | 3 - 2 | Mardin 1969 | Ankara |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadyumu Hakem: Doğukan Yıldırım Yardımcı hakemler: Birtan Yavuz, Denizcan Şahin Dördüncü hakem: Salih Soydan |
11 Ekim 2023 | Altınordu | 0 - 1 | Burdur MAKÜ | İzmir |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi Hakem: Şahin Berker Yardımcı hakemler: Çağlar Öztürk, Coşkun Yalçın Dördüncü hakem: Murat Demir |
11 Ekim 2023 | Menemen | 1 - 0 | Bursa Yıldırımspor | Menemen |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor | Stadyum: Menemen İlçe Stadyumu Hakem: Mustafa Hakan Belder Yardımcı hakemler: Çağrı Ateş, Çağrı Yıldırım Dördüncü hakem: Enis Akça |
11 Ekim 2023 | Sarıyer | 2 - 1 (uz.) | Karabük İdmanyurdu Spor | İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Maltepe Hasan Polat Hakem: Alirıza Altunbakır Yardımcı hakemler: Ahmet Şimşek, Niyazi Atakan Ataseven Dördüncü hakem: Halil İbrahim Balsatan |
11 Ekim 2023 | Sapanca Gençlikspor | 1 - 2 | Talasgücü Belediyespor | Adapazarı |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Sakarya Atatürk Stadyumu Hakem: Seyfettin Alper Yılmaz Yardımcı hakemler: İsmail Semih İleri, Emrah Altındağ Dördüncü hakem: Abdullah Murat Yoldaş |
11 Ekim 2023 | İnegölspor | 2 - 1 (uz.) | Doğubayazıt | Bursa |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: İnegöl İlçe Stadyumu Hakem: Sabit Selvi Yardımcı hakemler: Mustafa Kırbaş, Hakan Dursun Dördüncü hakem: Engin Uğur |
11 Ekim 2023 | Arnavutköy Belediyespor | 6 - 3 (uz.) | Silivrispor | İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Bolluca Hakem: Süleyman Soyutürk Yardımcı hakemler: Uğur Önay, Ozan Burak Akduman Dördüncü hakem: Alper Cesur |
11 Ekim 2023 | Serik Belediyespor | 1 - 1 (uz.) (hükmen)[12] (0 - 5 p) |
Malatya Arguvan | Antalya |
---|---|---|---|---|
14.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Serik İsmail Oğan Hakem: Hasan Kaçar Yardımcı hakemler: Uğur Başdaş, Volkan Esen Dördüncü hakem: Yunus Emre Bulut |
Penaltılar | ||||
11 Ekim 2023 | Diyarbekirspor | 4 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | Diyarbakır |
---|---|---|---|---|
15.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Diyarbakır Stadyumu Hakem: Tarık Güldal Yardımcı hakemler: Nezihi Aytar, Muhammet Munir Dadı Dördüncü hakem: Emir Toprak |
11 Ekim 2023 | Denizlispor | 2 - 3 | Burhaniye Belediyespor | Denizli |
---|---|---|---|---|
17.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Denizli Atatürk Stadyumu Hakem: Mazlum Doğan Bodur Yardımcı hakemler: Cihad Buyurgan, Alparslan Karataş Dördüncü hakem: İbrahim Güner |
11 Ekim 2023 | Afjet Afyonspor | 2 - 1 (uz.) | Adana 1954 | Afyonkarahisar |
---|---|---|---|---|
20.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Zafer Stadyumu Hakem: Adem Cinek Yardımcı hakemler: Zafer Gayretli, İsmail Ertunç Dördüncü hakem: Furkan Ulutürk |
12 Ekim 2023 | Pazarspor | 2 - 0 (uz.) | Silifke Belediyespor | Rize |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Pazar İlçe Stadyumu Hakem: Mehmet Terece Yardımcı hakemler: Aykut Yılmaz, Yakup Erdoğan Dördüncü hakem: Veysel Yamaç |
12 Ekim 2023 | Sivas Dört Eylülspor | 1 - 3 | 23 Elazığ | Sivas |
---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu Hakem: Emre Can Furuncu Yardımcı hakemler: Mustafa Burak Kuş, Mehmet Zekat Yılmaz Dördüncü hakem: Mehmet Zahit Sadan |
12 Ekim 2023 | Karşıyaka | 0 - 1 | Bigaspor | Bornova |
---|---|---|---|---|
19.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakem: Rıdvan Altıntaş Yardımcı hakemler: Alper Kara, Enes Samanlı Dördüncü hakem: Osman Can Açıklar |
12 Ekim 2023 | Adıyaman | 0 - 2 | Bornova | Adıyaman |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Kahta İlçe Stadı Hakem: Safa Yılmaz Yardımcı hakemler: Sedat Etik, Burak Sami Şad Dördüncü hakem: Taner Çakır |
Üçüncü tur[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 17 Ekim 2023'te yapılmıştır.[13] Maçlar 31 Ekim - 2 Kasım 2023 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (34) | Seri başı olmayan takımlar (34) | ||||
---|---|---|---|---|---|
|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Kasımpaşa | 3-0 | 68 Aksaray Belediyespor |
Ankara Keçiörengücü | 4-2 | Burhaniye Belediyespor |
Manisa | 3-0 | Pazarspor |
Gençlerbirliği | 4-3 (uz.) | Burdur MAKÜ |
Afyonspor | 1-3 | Muş 1984 Muşspor |
Hatayspor | 2-0 | Sarıyer |
Alanyaspor | 4-1 | Belediye Kütahyaspor |
İstanbulspor | 2-3 (uz.) | Kepezspor |
Bandırmaspor | 3-1 | Alanya Kestelspor |
Adanaspor | 5-0 | Hacettepe 1945 |
Kastamonuspor 1966 | 2-2 (4-2 p) | Ayvalıkgücü Belediyespor |
Ümraniyespor | 5-1 | Orduspor 1967 |
Isparta 32 | 3-0 | Yeni Mersin İdmanyurdu |
Kırşehir | 3-0 | 23 Elazığ |
Somaspor | 6-0 | Talasgücü Belediyespor |
Arnavutköy Belediyespor | 2-1 | Gölcükspor |
Düzcespor | 3-1 | Kuşadasıspor |
Menemen | 2-0 | Nevşehir Belediyespor |
Etimesgut Belediyespor | 1-0 | Bigaspor |
Tuzlaspor | 1-2 | Çankaya |
Giresunspor | 1-1 (4-5 p) | Beyoğlu Yeni Çarşı |
İnegölspor | 1-2 | Belediye Derincespor |
Karacabey Belediyespor | 0-4 | Bornova |
Fethiyespor | 0-1 | Tokat Belediye Plevnespor |
Altay | 2-1 | Aliağa |
Kırklarelispor | 1-0 (uz.) | Karaköprü Belediyespor |
Boluspor | 2-0 | Karaman |
MKE Ankaragücü | 2-0 | Malatya Arguvan |
Erzurumspor | 1-0 (uz.) | Diyarbekirspor |
Antalyaspor | 3-0 | 52 Orduspor |
Sivasspor | 4-0 | Artvin Hopaspor |
Gaziantep | 4-0 | Efeler 09 |
Konyaspor | 3-0 | Erbaaspor |
Kayserispor | 4-0 (uz.) | Iğdır |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
31 Ekim 2023 3.Tur | Kasımpaşa | 3 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | Beyoğlu, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 | Yasin Özcan 20' Cláudio Winck 30' Selim Dilli 45+1' |
Rapor | Stadyum: Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakem: İlker Yasin Avcı Yardımcı hakemler: Mehmet Kapluhan, Şenol Bektaş Dördüncü hakem: Furkan Aksuoğlu |
31 Ekim 2023 3.Tur | Ankara Keçiörengücü | 4 - 2 | Burhaniye Belediyespor | Keçiören, Ankara |
---|---|---|---|---|
14.00 | Halil Yekta Kondu 13' (kk) Moustapha Camara 58' Bilal Budak 64' Malaly Dembélé 65' |
Rapor | 14', 39' Emirhan Recep | Stadyum: Aktepe Stadyumu Hakem: Berkan Çetin Yardımcı hakemler: Barış Sun, Kerem İlitangil Dördüncü hakem: Gökhan Özbulut |
31 Ekim 2023 3.Tur | Manisa | 3 - 0 | Pazarspor | Şehzadeler, Manisa |
---|---|---|---|---|
14.00 | Muhammed Enes Kiprit 17', 29' Davıd Domgjonas 78' |
Rapor | Stadyum: Mümin Özkasap Stadyumu Hakem: Oğuzhan Uğurlu Yardımcı hakemler: Mücahit Değermenci, Çağrı Yıldırım Dördüncü hakem: Sercan Yılmaz |
31 Ekim 2023 3.Tur | Gençlerbirliği | 4 - 3 (uz.) | Burdur MAKÜ | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
14.00 | Melih Bostan 3' Oltan Karakullukçu 25', 90+4', 107' |
Rapor | 49' Abdullah Çelik 75' Halim Demirok 90' (kk) Yiğit Efe Demir |
Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Alirıza Altunbakır Yardımcı hakemler: Halil Tolgahan Demir, Muhammet Munir Dadı Dördüncü hakem: Burak Filik |
31 Ekim 2023 3.Tur | Afyonspor | 1 - 3 | Muş 1984 Muşspor | Afyonkarahisar |
---|---|---|---|---|
15.00 | Tolga Yakut 17' | Rapor | 23', 27' Furkan Gedik 68' Mahsun Çapkan |
Stadyum: Zafer Stadyumu Hakem: Berk Çekal Yardımcı hakemler: Ahmet Oğuz Yılmaz, Ahmet Türkeş Dördüncü hakem: Anıl Şen |
31 Ekim 2023 3.Tur | Hatayspor | 2 - 0 | Sarıyer | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
17.30 | Carlos Strandberg 48' Massanga Matondo 90+1' |
Rapor | Stadyum: Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakem: Ömer Faruk Turtay Yardımcı hakemler: Serdar Soydan, Haydar Avcı Dördüncü hakem: Batuhan Kolak |
31 Ekim 2023 3.Tur | Alanyaspor | 4 - 1 | Belediye Kütahyaspor | Alanya, Antalya |
---|---|---|---|---|
20.00 | Pione Sisto 27' Nicolas Janvier 34' Anderson Oliveira Silva 43', 80' |
Rapor | 63' Berkant Şahin Kök | Stadyum: Oba Stadyumu Hakem: Alper Akarsu Yardımcı hakemler: Özcan Sultanoğlu, Buğra Can Semercioğlu Dördüncü hakem: Abdullah Volkan Aydın |
1 Kasım 2023 3.Tur | İstanbulspor | 1 - 2 (uz.) | Kepezspor | Esenyurt, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 | Junior Traoré 38' Bartu Kırtaş 83' Mendy Mamadou 118' |
Rapor | 45+1' Yılmaz Basravi 100', 116' Ozan Can Dursun |
Stadyum: Necmi Kadıoğlu Stadyumu Hakem: Emre Kargın Yardımcı hakemler: Baran Eraslan, Hüsnü Emre Çelimli Dördüncü hakem: Ferhan Kestanlıoğlu |
1 Kasım 2023 3.Tur | Bandırmaspor | 3 - 1 | Alanya Kestelspor | Bandırma, Balıkesir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Aygün Özışıkyıldız 5' Mustafa Saymak 69' Raúl Bobadilla 74' |
Rapor | 88' Eren Taştan | Stadyum: 17 Eylül Stadyumu Hakem: Can Cengiz Yardımcı hakemler: Sefa Özcan, Sabri Üstünel Dördüncü hakem: Muhammed Ömür |
1 Kasım 2023 3.Tur | Adanaspor | 5 - 0 | Hacettepe 1945 | Sarıçam, Adana |
---|---|---|---|---|
14.00 | Murat Sipahioğlu 59' (kk) Metehan Altunbaş 75' Metehan Altunbaş 77' Serhat Kot 86' Ferhat Katipoğlu 89' |
Rapor | Stadyum: Yeni Adana Stadyumu Hakem: Semih Kurt Yardımcı hakemler: Birtan Yavuz, Mehmet Ali Vardar Dördüncü hakem: Tolga Tuna |
1 Kasım 2023 3.Tur | Kastamonuspor 1966 | 2 - 2 (4 - 2 p) |
Ayvalıkgücü Belediyespor | Kastamonu |
---|---|---|---|---|
14.00 | Emir Açıkgöz 63' Yusuf Türk 90' |
Rapor | 52' Hüseyin Fıstıkcı 83' Melih Turğut |
Stadyum: Gazi Stadyumu Hakem: Mertcan Erölmez Yardımcı hakemler: Mehmet Büyükyılmaz, Cem Mustafa Akpınar Dördüncü hakem: İbrahim Güner |
Penaltılar | ||||
Abdulaziz Solmaz Ramazan Keskin Okan Eken Yusuf Türk |
Yasin Eratilla Deniz Cebeci |
1 Kasım 2023 3.Tur | Ümraniyespor | 5 - 1 | Orduspor 1967 | Ümraniye, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 | Tomislav Glumac 3' Emre Demir 5' Melih Okutan 38' Batuhan Arıcı 66' Viktor Klonaridis 81' |
Rapor | 19' Gökay Eser | Stadyum: Ümraniye Belediyesi Şehir Stadyumu Hakem: Enver Aydın Yardımcı hakemler: Enes Biroğlu, Volkan Esen Dördüncü hakem: Metin Ateş |
1 Kasım 2023 3.Tur | Isparta 32 | 3 - 0 | Yeni Mersin İdmanyurdu | Isparta |
---|---|---|---|---|
14.00 | Alim Harlak 45', 70' Abdülkerim Canlı 55' |
Rapor | Stadyum: Isparta Atatürk Şehir Stadyumu Hakem: Batuhan Gültek Yardımcı hakemler: Harun Reşit Güngör, Hüseyin Can Dördüncü hakem: Onur Güneş |
1 Kasım 2023 3.Tur | Kırşehir | 3 - 0 | 23 Elazığ | Kırşehir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Fatih Üge 21' Abdülkadir Kuzey 44' Tolga Şahin 78' |
Rapor | Stadyum: Ahi Stadyumu Hakem: Burak Doğru Yardımcı hakemler: Sezgin Altun, Mehmet Zekat Yılmaz Dördüncü hakem: Güney Güneylioğlu |
1 Kasım 2023 3.Tur | Somaspor | 6 - 0 | Talasgücü Belediyespor | Soma, Manisa |
---|---|---|---|---|
14.00 | Ahmet Hakan Demirli 22' Mehmet Refik Can 25', 45+2', 52' Özgür Kazar 72' Osman Burak Destan 89' |
Rapor | Stadyum: Soma Atatürk Stadyumu Hakem: Erdal Yılmaz Yardımcı hakemler: Yakup Bulut, Fatih Yüzbaşı Dördüncü hakem: Cem Alpay |
1 Kasım 2023 3.Tur | Arnavutköy Belediyespor | 2 - 1 | Gölcükspor | Arnavutköy, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 | Umut Aydın 27' Sirac Susancak 88' |
Rapor | 21' Emre Okur | Stadyum: Bolluca Stadı Hakem: Kemal Savaş Yardımcı hakemler: Ömer Yasin Gezer, Ahmet Şen Dördüncü hakem: Emir Toprak |
1 Kasım 2023 3.Tur | Düzcespor | 3 - 1 | Kuşadasıspor | Düzce |
---|---|---|---|---|
14.00 | Hüseyin Atakan Üner 24', 77' Sedat Cengiz 88' |
Rapor | 45+2' Yavuz Selim Tek | Stadyum: 18 Temmuz Stadyumu Hakem: Melih Kurt Yardımcı hakemler: Erdem Tanış, Ahmet Tolga Tomar Dördüncü hakem: Osmancan Davulcu |
1 Kasım 2023 3.Tur | Menemen | 2 - 0 | Nevşehir Belediyespor | Tire, İzmir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Mertcan Açıkgöz 59' Sedat Şahintürk 60' |
Rapor | Stadyum: Gazi Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu Hakem: Giray Şaylan Yardımcı hakemler: Mehmet Ali Keskin, Batuhan Topçu Dördüncü hakem: Hakan Çam |
1 Kasım 2023 3.Tur | Etimesgut Belediyespor | 1 - 0 | Bigaspor | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
14.00 | Yakup Alkan 78' | Rapor | Stadyum: Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadyumu Hakem: Sercan Karaca Yardımcı hakemler: Abdulkadir Yılmazoğlu, Yılmaz Kozak Dördüncü hakem: Mehmet Yetkin |
1 Kasım 2023 3.Tur | Tuzlaspor | 1 - 2 | Çankaya | Sancaktepe, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 | Gökhan Akkan 15' | Rapor | 52' Metin Sevinç 89' Metehan Mertöz |
Stadyum: 15 Temmuz Stadyumu Hakem: Berkay Erdemir Yardımcı hakemler: Uğur Başdaş, İbrahim Ethem Potuk Dördüncü hakem: Berk Sipahi |
1 Kasım 2023 3.Tur | Giresunspor | 1 - 1 (4 - 5 p) |
Beyoğlu Yeni Çarşı | Giresun |
---|---|---|---|---|
14.00 | Vukan Savićević 75' | Rapor | 16' Barışcan Işık Altunbaş | Stadyum: Çotanak Stadı Hakem: Burak Demirkıran Yardımcı hakemler: Mehmet Dura, Faruk Yağlı Dördüncü hakem: Egemen Artun |
Penaltılar | ||||
Faruk Can Genç Muhammet Turhan Vukan Savićević Enishan Ceylan |
Şemsettin Ender Kılıç Batuhan Ekinci Yusuf Ali Özer Emirhan Başyiğit Erdoğan Kaya |
1 Kasım 2023 3.Tur | İnegölspor | 1 - 2 | Belediye Derincespor | İnegöl, Bursa |
---|---|---|---|---|
14.00 | Mustafa Batuhan Altıntaş 13' | Rapor | 35' Erman Bulucu 68' Tarık Mayhoş |
Stadyum: İnegöl İlçe Stadyumu Hakem: Emre Kaan Çalışkan Yardımcı hakemler: Osman Baruk, Mikail Can Dördüncü hakem: Hakan Ergin |
1 Kasım 2023 3.Tur | Karacabey Belediyespor | 0 - 4 | Bornova | Karacabey, Bursa |
---|---|---|---|---|
14.00 | Rapor | 5' Murat Arslan 52' Berkay Eyolcu 65' Göksu Türkdoğan 84' Egemen Baysal |
Stadyum: Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu Hakem: Kemal Ögen Yardımcı hakemler: Mehmet Sonay, Tufan Selvi Dördüncü hakem: Alihan Çalıkuşu |
1 Kasım 2023 3.Tur | Fethiyespor | 0 - 1 | Tokat Belediye Plevnespor | Fethiye, Muğla |
---|---|---|---|---|
14.00 | Rapor | 66' Muhammed Emir Özbilen | Stadyum: Fethiye İlçe Stadyumu Hakem: Emre Küçük Yardımcı hakemler: Berat Binbir, Hasan Genç Dördüncü hakem: Emre Can Yılmaz |
1 Kasım 2023 3.Tur | Altay | 2 - 1 | Aliağa | Konak, İzmir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Murat Uluç 44', 69' | Rapor | 90+3' Enes Bakal | Stadyum: Mustafa Denizli Stadyumu Hakem: Lütfullah Aslan Yardımcı hakemler: Burak Gültek, Anıl Küçükkaraca Dördüncü hakem: Mehmet Terece |
1 Kasım 2023 3.Tur | Kırklarelispor | 1 - 0 (uz.) | Karaköprü Belediyespor | Kırklareli |
---|---|---|---|---|
14.00 | Okan Derici 102' | Rapor | Stadyum: Kırklareli Atatürk Stadyumu Hakem: Ertuğrul Kösterelioğlu Yardımcı hakemler: Enes Berk Güçlü, Mustafa Cem Büyük Dördüncü hakem: Şakir Kepekçi |
1 Kasım 2023 3.Tur | Boluspor | 2 - 0 | Karaman | Bolu |
---|---|---|---|---|
15.00 | Tolunay Artuç 11' Batuhan İşçiler 25' |
Rapor | Stadyum: Bolu Atatürk Stadyumu Hakem: Hakan Ülker Yardımcı hakemler: Ahmet Şimşek, Emrah Uluçay Dördüncü hakem: Erdem Temel |
1 Kasım 2023 3.Tur | MKE Ankaragücü | 2 - 0 | Malatya Arguvan | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
16.30 | Olimpiu Moruţan 64' Federico Macheda 77' |
Rapor | Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Mehmet Türkmen Yardımcı hakemler: Ali Uğurtan Demirtaş, Göktuğ Hazar Erel Dördüncü hakem: Yunus Emre Çakar |
1 Kasım 2023 3.Tur | Erzurumspor | 1 - 0 (uz.) | Diyarbekirspor | Yakutiye, Erzurum |
---|---|---|---|---|
18.30 | Alican Özfesli 104' | Rapor | Stadyum: Kâzım Karabekir Stadyumu Hakem: Doğu Yılmaz Yardımcı hakemler: Zafer Gayretli, Kerem Kalkan Dördüncü hakem: Emre Can Furuncu |
1 Kasım 2023 3.Tur | Antalyaspor | 3 - 0 | 52 Orduspor | Muratpaşa, Antalya |
---|---|---|---|---|
20.30 | Britt Assombalonga 39' Britt Assombalonga 72' Emre Uzun 79' |
Rapor | Stadyum: Antalya Stadyumu Hakem: Abdullah Buğra Taşkınsoy Yardımcı hakemler: Yusuf Susuz, Onur Gülter Dördüncü hakem: Efe Tanrıverdi |
2 Kasım 2023 3.Tur | Sivasspor | 4 - 0 | Artvin Hopaspor | Sivas |
---|---|---|---|---|
13.00 | Rey Manaj 6', 35', 42' Muhammed Sinan Kaya 86' |
Rapor | Stadyum: Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakem: Muhammet Ali Metoğlu Yardımcı hakemler: Muhammet Ali Doğan, Mehmet Pekmezci Dördüncü hakem: Yusuf Adnan Kendirciler |
2 Kasım 2023 3.Tur | Gaziantep | 4 - 0 | Efeler 09 | Şehitkamil, Gaziantep |
---|---|---|---|---|
15.00 | Lazar Marković 5' İlker Karakaş 45+1' Denis Mihai Drăguş 58' Brayan Riascos 77' |
Rapor | Stadyum: Kalyon Stadyumu Hakem: Erdem Mertoğlu Yardımcı hakemler: Ömer Lütfü Aydın, Hasan Erdoğan Dördüncü hakem: Erhan Kutlu |
2 Kasım 2023 3.Tur | Konyaspor | 3 - 0 | Erbaaspor | Selçuklu, Konya |
---|---|---|---|---|
17.30 | Robert Murić 55' Emrehan Gedikli 85' Louka Prip 90+2' |
Rapor | Stadyum: Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem: Fatih Tokail Yardımcı hakemler: Bersan Duran, Kadir Akıllı Dördüncü hakem: Eren Özyemişcioğlu |
2 Kasım 2023 3.Tur | Kayserispor | 4 - 0 (uz.) | Iğdır | Melikgazi, Kayseri |
---|---|---|---|---|
20.00 | Aylton Boa Morte 97', 100' Stéphane Bahoken 108' Miguel Cardoso 119' |
Rapor | Stadyum: Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Hakem: Ozan Ergün Yardımcı hakemler: Seyfettin Ünal, Serhat Sağır Dördüncü hakem: Adem Cinek |
Dördüncü tur[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 7 Kasım 2023'te yapılmıştır.[14] Maçlar 5-7 Aralık 2023 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (28) | Seri başı olmayan takımlar (28) | ||||
---|---|---|---|---|---|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Ankara Keçiörengücü | 2-1 | Muş 1984 Muşspor |
Fatih Karagümrük | 3-1 | Belediye Derincespor |
Pendikspor | 5-3 | Isparta 32 |
Antalyaspor | 6-1 | Kepezspor |
Samsunspor | 3-0 | Tokat Belediye Plevnespor |
Alanyaspor | 1-0 | Kocaelispor |
Bandırmaspor | 3-1 | Somaspor |
Kasımpaşa | 4-1 | Kırşehir |
Bodrum | 2-1 | Menemen |
Erzurumspor | 0-3 (uz.) | 24 Erzincanspor |
Sakaryaspor | 1-0 | Ankaraspor |
Boluspor | 1-0 | Amed |
Ümraniyespor | 2-1 | Çankaya |
Eyüpspor | 3-1 | Ankara Demirspor |
Gençlerbirliği | 4-1 | Bornova |
Adanaspor | 2-0 | Esenler Erokspor |
Göztepe | 3-0 | 1461 Trabzon |
Altay | 2-3 | Kırklarelispor |
Konyaspor | 3-0 | Beyoğlu Yeni Çarşı |
Hatayspor | 2-1 | Düzcespor |
Kayserispor | 4-0 | Vanspor |
Trabzonspor | 3-1 | Çorum |
Manisa | 3-0 | Kastamonuspor 1966 |
Sivasspor | 2-1 | Arnavutköy Belediyespor |
Gaziantep | 2-1 (uz.) | Etimesgut Belediyespor |
MKE Ankaragücü | 3-1 | İskenderunspor |
Çaykur Rizespor | 4-0 | Bucaspor 1928 |
İstanbul Başakşehir | 2-0 | Şanlıurfaspor |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
5 Aralık 2023 4.Tur | Ankara Keçiörengücü | 2 - 1 | Muş 1984 Muşspor | Keçiören, Ankara |
---|---|---|---|---|
13.00 | Malaly Dembélé 66' Haşim Arda Sarman 78' |
Rapor | 57' Ahmet Abdullah Çakmak | Stadyum: Aktepe Stadyumu Hakem: Berkay Erdemir Yardımcı hakemler: Burak Celep, Uğur Başdaş Dördüncü hakem: Hakan Ergin |
5 Aralık 2023 4.Tur | Fatih Karagümrük | 3 - 1 | Belediye Derincespor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 | Ibrahim Drešević 19' Furkan Şeker 32' (kk) Serdar Dursun 48' |
Rapor | 62' (pen) Okan Baydemir | Stadyum: Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakem: Ömer Faruk Turtay Yardımcı hakemler: Yusuf Susuz, Onur Gülter Dördüncü hakem: Berkan Çetin |
5 Aralık 2023 4.Tur | Pendikspor | 5 - 3 | Isparta 32 | Pendik, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Thuram 16' Óscar Romero 30' Ahmed Hasan 53', 62', 63' |
Rapor | 34' Muhammet Haşim Çoban 75' Alim Harlak 83' Mehmet Küçükdurmuş |
Stadyum: Pendik Stadı Hakem: Adnan Deniz Kayatepe Yardımcı hakemler: Kemal Elmas, Buğra Can Semercioğlu Dördüncü hakem: Onur Bingöl |
5 Aralık 2023 4.Tur | Antalyaspor | 6 - 1 | Kepezspor | Muratpaşa, Antalya |
---|---|---|---|---|
17.00 | Gerrit Holtmann 11' Sander van de Streek 43' Sam Larsson 64' Britt Assombalonga 72', 82' Bahadır Öztürk 86' |
Rapor | 45+2' Ozan Can Dursun , 63' Serkan Özen MS Ahmet Teker |
Stadyum: Antalya Stadyumu Hakem: Raşit Yorgancılar Yardımcı hakemler: Erkan Akbulut, Kemal Mavi Dördüncü hakem: Doğukan Yıldırım |
5 Aralık 2023 4.Tur | Samsunspor | 3 - 0 | Tokat Belediye Plevnespor | Tekkeköy, Samsun |
---|---|---|---|---|
19.00 | Ercan Kara 23' Moryké Fofana 61' Berhan Deniz 85' |
Rapor | Stadyum: Samsun 19 Mayıs Stadyumu Hakem: Muhammet Ali Metoğlu Yardımcı hakemler: Samet Özkul, Azad İlhan Dördüncü hakem: Ahmet Ecevit |
5 Aralık 2023 4.Tur | Alanyaspor | 1 - 0 | Kocaelispor | Alanya, Antalya |
---|---|---|---|---|
21.00 | Jure Balkovec 23' | Rapor | Stadyum: Oba Stadyumu Hakem: Ali Yılmaz Yardımcı hakemler: Şenol Bektaş, Mehmet Pekmezci Dördüncü hakem: Feridun Daldaş |
6 Aralık 2023 4.Tur | Bandırmaspor | 3 - 1 | Somaspor | Bandırma, Balıkesir |
---|---|---|---|---|
13.00 | Metehan Mimaroğlu 16' Rahmetullah Berişbek 76' Mervan Yusuf Yiğit 90+3' |
Rapor | 79' Muhammet Ensar Akgün | Stadyum: 17 Eylül Stadyumu Hakem: Semih Kurt Yardımcı hakemler: Ramazan Ufuk Avdaş, Furkan Ulu Dördüncü hakem: Oğuzhan Hamitoğlu |
6 Aralık 2023 4.Tur | Kasımpaşa | 4 - 1 | Kırşehir | Beyoğlu, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 | Iron Gomis 5' Erdem Çetinkaya 43', 60' Erdem Çetinkaya 79' |
Rapor | 77' Gökdeniz Varol | Stadyum: Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakem: Mehmet Ali Özer Yardımcı hakemler: Oğuz Terzi, Özcan Sultanoğlu Dördüncü hakem: Hasan Kaçar |
6 Aralık 2023 4.Tur | Bodrum | 2 - 1 | Menemen | Bodrum, Muğla |
---|---|---|---|---|
13.00 | Aldair Baldé 45+4' Pedro Brazão 59' |
Rapor | 13' Sedat Şahintürk 58' Feyyaz Belen |
Stadyum: Bodrum İlçe Stadyumu Hakem: Levent Buğra Vartemel Yardımcı hakemler: Efe Kurtuluş, Nezihi Aytar Dördüncü hakem: Batuhan Bayar |
6 Aralık 2023 4.Tur | Erzurumspor | 0 - 3 (uz.) | 24 Erzincanspor | Yakutiye, Erzurum |
---|---|---|---|---|
13.00 | Rapor | 97' Hasan Kaya 108' Muhammed Enes Yılmaz 113' Hasan Kaya |
Stadyum: Kâzım Karabekir Stadyumu Hakem: Burak Demirkıran Yardımcı hakemler: Hüseyin Can, Mehmet Dura Dördüncü hakem: Ramazan Haymana |
6 Aralık 2023 4.Tur | Sakaryaspor | 1 - 0 | Ankaraspor | Sapanca, Sakarya |
---|---|---|---|---|
14.00 | Dino Ndlovu 80' | Rapor | Stadyum: Sapanca Atatürk Stadı Hakem: Alirıza Altunbakır Yardımcı hakemler: Niyazi Atakan Ataseven, Mahmut Gülle Dördüncü hakem: Osman Köksaldı |
6 Aralık 2023 4.Tur | Boluspor | 1 - 0 | Amed | Bolu |
---|---|---|---|---|
14.00 | Kubilay Sönmez 36' | Rapor | 35' Eyüpcan Delibalta | Stadyum: Bolu Atatürk Stadyumu Hakem: Oğuzhan Uğurlu Yardımcı hakemler: Sinan Ertinğü, Çağrı Yıldırım Dördüncü hakem: Muhammed Ömür |
6 Aralık 2023 4.Tur | Ümraniyespor | 2 - 1 | Çankaya | Ümraniye, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 | Atalay Babacan 6' Onur Ayık 76' |
Rapor | 78' Emirhan Korkmaz | Stadyum: Ümraniye Belediyesi Şehir Stadyumu Hakem: Doğu Yılmaz Yardımcı hakemler: Çağrıcan Pazarcıklı, Kerem Kalkan Dördüncü hakem: Abdülselam Koçak |
6 Aralık 2023 4.Tur | Eyüpspor | 3 - 1 | Ankara Demirspor | Eyüpsultan, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.00 | Mete Kaan Demir 15' Uğur Demirok 25' Uğur Demirok 37' |
Rapor | 65' İlke Tankul | Stadyum: Eyüp Stadyumu Hakem: Furkan Aksuoğlu Yardımcı hakemler: Sezgin Şahbaz, Zafer Gayretli Dördüncü hakem: Yakup Bakır |
6 Aralık 2023 4.Tur | Gençlerbirliği | 4 - 1 | Bornova | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
14.00 | Oltan Karakullukçu 46' Tiago Rodrigues 55' Melih Bostan 59' Arda Akgül 90+3' |
Rapor | 71' Mete Şentürk | Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Lütfullah Aslan Yardımcı hakemler: Harun Reşit Güngör, İsmail Ertunç Dördüncü hakem: Sercan Karaca |
6 Aralık 2023 4.Tur | Adanaspor | 2 - 0 | Esenler Erokspor | Tarsus, Mersin |
---|---|---|---|---|
14.00 | Burhan Tuzun 54' Metehan Altunbaş 87' |
Rapor | Stadyum: Burhanettin Kocamaz Stadyumu Hakem: Erdem Demirtaş Yardımcı hakemler: Mustafa Onur Özgenç, Mikail Can Dördüncü hakem: Kemal Savaş |
6 Aralık 2023 4.Tur | Göztepe | 3 - 0 | 1461 Trabzon | Konak, İzmir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Kubilay Kanatsızkuş 63' Aliou Traoré 77', 79' |
Rapor | Stadyum: Gürsel Aksel Stadyumu Hakem: Emre Kaan Çalışkan Yardımcı hakemler: Mustafa Tosun, Yahya Kemal Yurtbilir Dördüncü hakem: Mazlum Doğan Bodur |
6 Aralık 2023 4.Tur | Altay | 2 - 3 | Kırklarelispor | Konak, İzmir |
---|---|---|---|---|
14.00 | Murat Uluç 58' Salih Sarıkaya 64' İbrahim Öztürk 89' |
Rapor | 10' Hüseyin Altuğ Taş 49' Okan Derici 71' Okan Derici |
Stadyum: Mustafa Denizli Stadyumu Hakem: Batuhan Kolak Yardımcı hakemler: Arif Dilmeç, Gökhan Yüksel Dördüncü hakem: Kemal Ögen |
6 Aralık 2023 4.Tur | Konyaspor | 3 - 0 | Beyoğlu Yeni Çarşı | Selçuklu, Konya |
---|---|---|---|---|
15.00 | Emrehan Gedikli 13' Yunus Mallı 34' Bruno Paz 74' |
Rapor | Stadyum: Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem: Yunus Dursun Yardımcı hakemler: Serdar Soydan, Salih Burak Demirel Dördüncü hakem: Ömer Faruk Gültekin |
6 Aralık 2023 4.Tur | Hatayspor | 2 - 1 | Düzcespor | Yenişehir, Mersin |
---|---|---|---|---|
17.00 | Armin Hodžić 22', 58' | Rapor | 28' Yakup Ramazan Zorlu | Stadyum: Mersin Stadyumu Hakem: Davut Dakul Çelik Yardımcı hakemler: Oğuz Kağan Çalışır, Egemen Savran Dördüncü hakem: Volkan Okur |
6 Aralık 2023 4.Tur | Kayserispor | 4 - 0 | Vanspor | Melikgazi, Kayseri |
---|---|---|---|---|
19.00 | Baran Ali Gezek 15' Yiğit Emre Çeltik 19' Mehmet Eray Özbek 65' Hayrullah Erkip 69' |
Rapor | Stadyum: Kadir Has Şehir Stadyumu Hakem: Ayberk Demirbaş Yardımcı hakemler: Muhammet Ali Doğan, Bersan Duran Dördüncü hakem: Mustafa Hakan Belder |
6 Aralık 2023 4.Tur | Trabzonspor | 3 - 1 | Çorum | Ortahisar, Trabzon |
---|---|---|---|---|
21.00 | Taxiarchis Fountas 3' Enis Destan 19' Anastasios Bakasetas 61' |
Rapor | 16' Thomas Verheydt | Stadyum: Şenol Güneş Spor Kompleksi Hakem: Direnç Tonusluoğlu Yardımcı hakemler: Emrah Ünal, Cem Özbay Dördüncü hakem: Emre Kargın |
7 Aralık 2023 4.Tur | Manisa | 3 - 0 | Kastamonuspor 1966 | Şehzadeler, Manisa |
---|---|---|---|---|
13.00 | Kazım Can Kahya 47' Doğukan Emeksiz 52' Muhammed Kiprit 57' |
Rapor | Stadyum: Mümin Özkasap Stadyumu Hakem: Tolga Akbaba Yardımcı hakemler: Sabri Üstünel, Anıl Küçükkaraca Dördüncü hakem: Melih Aldemir |
7 Aralık 2023 4.Tur | Sivasspor | 2 - 1 | Arnavutköy Belediyespor | Sivas |
---|---|---|---|---|
13.00 | Hakan Arslan 19' Ahmed Musa 25' |
Rapor | 45' Harun Özcan | Stadyum: Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakem: Alpaslan Şen Yardımcı hakemler: Emre Doğu, Abdülhamit Söyler Dördüncü hakem: Selim Özen |
7 Aralık 2023 4.Tur | Gaziantep | 2 - 1 (uz.) | Etimesgut Belediyespor | Şehitkamil, Gaziantep |
---|---|---|---|---|
15.00 | Arda Kızıldağ 45+3' İlker Karakaş 93' |
Rapor | 90+1' Mehmet Han Küçük | Stadyum: Kalyon Stadyumu Hakem: Ozan Ergün Yardımcı hakemler: Gökmen Baltacı, Hasan Hüseyin Tetik Dördüncü hakem: Ferhan Kestanlıoğlu |
7 Aralık 2023 4.Tur | MKE Ankaragücü | 3 - 1 | İskenderunspor | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
17.00 | Riad Bajić 16' Efkan Bekiroğlu 68' Anastasios Haciyovanis 75' |
Rapor | 22' Kutay Yokuşlu | Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Erdem Mertoğlu Yardımcı hakemler: Nurettin Dinçer Demir, Hasan Erdoğan Dördüncü hakem: Yücel Büyük |
7 Aralık 2023 4.Tur | Çaykur Rizespor | 4 - 0 | Bucaspor 1928 | Rize |
---|---|---|---|---|
19.00 | Adolfo Gaich 41', 47', 88' Dal Varešanović 70' |
Rapor | Stadyum: Çaykur Didi Stadyumu Hakem: Mehmet Türkmen Yardımcı hakemler: Mehmet Kapluhan, Ali Uğurtan Demirtaş Dördüncü hakem: Süleyman Soyutürk |
7 Aralık 2023 4.Tur | İstanbul Başakşehir | 2 - 0 | Şanlıurfaspor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
21.00 | Dimitris Pelkas 63' Emirhan İlkhan 72' |
Rapor | Stadyum: Fatih Terim Stadyumu Hakem: Yasin Kol Yardımcı hakemler: Özgür Ertem, Selahattin Altay Dördüncü hakem: Gürcan Hasova |
Beşinci tur[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 8 Aralık 2023'te yapılmıştır.[15] Maçlar 16-18 Ocak 2024 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (16) | Seri başı olmayan takımlar (16) | ||
---|---|---|---|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Fatih Karagümrük | 2-0 | Kırklarelispor |
Kasımpaşa | 0-1 | Bandırmaspor |
Hatayspor | 5-1 | Sakaryaspor |
MKE Ankaragücü | 3-1 | Çaykur Rizespor |
Beşiktaş | 4-0 | Eyüpspor |
Antalyaspor | 2-1 | Pendikspor |
İstanbul Başakşehir | 1-0 | Boluspor |
Gaziantep | 1-0 | Bodrum |
Alanyaspor | 1-3 (uz.) | Samsunspor |
Adana Demirspor | 2-2 (6-7 p) | 24 Erzincanspor |
Fenerbahçe | 6-0 | Adanaspor |
Sivasspor | 3-2 | Ankara Keçiörengücü |
Kayserispor | 1-2 | Gençlerbirliği |
Konyaspor | 2-1 (uz.) | Göztepe |
Trabzonspor | 3-1 | Manisa |
Galatasaray | 4-1 | Ümraniyespor |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
16 Ocak 2024 5.Tur | Fatih Karagümrük | 2 - 0 | Kırklarelispor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 | Serdar Dursun 54', 84' | Rapor | Stadyum: Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakem: Oğuzhan Aksu Yardımcı hakemler: Sabri Öğe, Ferhat Çalar Dördüncü hakem: Yücel Büyük |
16 Ocak 2024 5.Tur | Kasımpaşa | 0 - 1 | Bandırmaspor | Beyoğlu, İstanbul |
---|---|---|---|---|
15.00 | Rapor | 39' Metehan Mimaroğlu | Stadyum: Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakem: Davut Dakul Çelik Yardımcı hakemler: Baran Eraslan, Hüseyin Kıvanç Durmaz Dördüncü hakem: Ferhan Kestanlıoğlu |
16 Ocak 2024 5.Tur | Hatayspor | 5 - 1 | Sakaryaspor | Yenişehir, Mersin |
---|---|---|---|---|
17.00 | Carlos Strandberg 3', 24', 32', 90' Fisayo Dele-Bashiru 41' |
Rapor | 19' Zdravko Dimitrov | Stadyum: Mersin Stadyumu Hakem: Ali Yılmaz Yardımcı hakemler: Mehmet Kapluhan, Azad İlhan Dördüncü hakem: Ömer Faruk Gültekin |
16 Ocak 2024 5.Tur | MKE Ankaragücü | 3 - 1 | Çaykur Rizespor | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
19.00 | Ali Kaan Güneren 57' Tolga Ciğerci 90+6' Olimpiu Moruțan 90+8' |
Rapor | 83' Mithat Pala | Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Sarper Barış Saka Yardımcı hakemler: Sezgin Çınar, Kadir Akıllı Dördüncü hakem: Süleyman Bahadır |
16 Ocak 2024 5.Tur | Beşiktaş | 4 - 0 | Eyüpspor | Beşiktaş, İstanbul |
---|---|---|---|---|
21.00 | Salih Uçan 16' Cenk Tosun 36', 67' Ante Rebić 87' |
Rapor | Stadyum: Beşiktaş Park Hakem: Murat Erdoğan Yardımcı hakemler: Samet Çavuş, Murat Ergin Gözütok Dördüncü hakem: Batuhan Kolak |
17 Ocak 2024 5.Tur | Antalyaspor | 2 - 1 | Pendikspor | Muratpaşa, Antalya |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Antalya Stadyumu Hakem: Mehmet Türkmen Yardımcı hakemler: Murat Şener, Hakan Karabalcık Dördüncü hakem: Alpaslan Şen |
17 Ocak 2024 5.Tur | İstanbul Başakşehir | 1 - 0 | Boluspor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor | Stadyum: Fatih Terim Stadyumu Hakem: Burak Olcar Yardımcı hakemler: Suat Güz, Haydar Avcı Dördüncü hakem: Raşit Yorgancılar |
17 Ocak 2024 5.Tur | Gaziantep | 1 - 0 | Bodrum | Şehitkamil, Gaziantep |
---|---|---|---|---|
15.00 |
|
Rapor | Stadyum: Kalyon Stadyumu Hakem: Emre Kargın Yardımcı hakemler: İlker Takpak, Bersan Duran Dördüncü hakem: Ayberk Demirbaş |
17 Ocak 2024 5.Tur | Alanyaspor | 1 - 3 (uz.) | Samsunspor | Alanya, Antalya |
---|---|---|---|---|
17.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Oba Stadyumu Hakem: Alper Akarsu Yardımcı hakemler: Murat Temel, Özcan Sultanoğlu Dördüncü hakem: Muhammet Ali Metoğlu |
17 Ocak 2024 5.Tur | Adana Demirspor | 2 - 2 (uz.) (6 - 7 p) |
24 Erzincanspor | Sarıçam, Adana |
---|---|---|---|---|
19.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Yeni Adana Stadyumu Hakem: Feridun Daldaş Yardımcı hakemler: Egemen Savran, Güner Mumcu Taştan Dördüncü hakem: Fatih Tokail |
Penaltılar | ||||
17 Ocak 2024 5.Tur | Fenerbahçe | 6 - 0 | Adanaspor | Kadıköy, İstanbul |
---|---|---|---|---|
21.00 | Lincoln Henrique 29' Michy Batshuayi 39', 50', 68', 71' Mert Hakan Yandaş 81' |
Rapor | Stadyum: Şükrü Saracoğlu Stadyumu Hakem: Çağdaş Altay Yardımcı hakemler: Candaş Elbil, Abdullah Uğur Sarı Dördüncü hakem: Abdullah Buğra Taşkınsoy |
18 Ocak 2024 5.Tur | Sivasspor | 3 - 2 | Ankara Keçiörengücü | Sivas |
---|---|---|---|---|
13.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakem: Ömer Tolga Güldibi Yardımcı hakemler: Cem Özbay, Barış Çiçeksoyu Dördüncü hakem: Yunus Dursun |
18 Ocak 2024 5.Tur | Kayserispor | 1 - 2 | Gençlerbirliği | Melikgazi, Kayseri |
---|---|---|---|---|
15.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Kadir Has Şehir Stadyumu Hakem: Ozan Ergün Yardımcı hakemler: Şenol Bektaş, Arif Dilmeç Dördüncü hakem: Adnan Deniz Kayatepe |
18 Ocak 2024 5.Tur | Konyaspor | 2 - 1 (uz.) | Göztepe | Selçuklu, Konya |
---|---|---|---|---|
17.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem: Oğuzhan Çakır Yardımcı hakemler: Mehmet Akıncık, Mert Bulut Dördüncü hakem: Furkan Aksuoğlu |
18 Ocak 2024 5.Tur | Trabzonspor | 3 - 1 | Manisa | Ortahisar, Trabzon |
---|---|---|---|---|
19.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Şenol Güneş Spor Kompleksi Hakem: Turgut Doman Yardımcı hakemler: Ali Tuna, Hüseyin Aylak Dördüncü hakem: Oğuzhan Uğurlu |
18 Ocak 2024 5.Tur | Galatasaray | 4 - 1 | Ümraniyespor | Sarıyer, İstanbul |
---|---|---|---|---|
21.00 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Hakem: Burak Pakkan Yardımcı hakemler: Serkan Çimen, Anıl Usta Dördüncü hakem: Ömer Faruk Turtay |
Son 16[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 22 Ocak 2024'te yapılmıştır.[16] Maçlar 6-8 Şubat 2024 tarihlerinde oynanmıştır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (8) | Seri başı olmayan takımlar (8) |
---|---|
Özet tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
Fatih Karagümrük | 2-1 | Samsunspor |
MKE Ankaragücü | 5-1 | 24 Erzincanspor |
Galatasaray | 4-2 | Bandırmaspor |
Sivasspor | 0-1 (uz.) | Konyaspor |
İstanbul Başakşehir | 1-1 (3-2 p) | Hatayspor |
Gaziantep | 0-2 | Fenerbahçe |
Gençlerbirliği | 1-2 (uz.) | Trabzonspor |
Antalyaspor | 1-2 | Beşiktaş |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
6 Şubat 2024 Son 16 | Fatih Karagümrük | 2 - 1 | Samsunspor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
14.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakem: Burak Pakkan Yardımcı hakemler: Murat Altan, Bersan Duran Dördüncü hakem: İlker Yasin Avcı VAR hakemleri: Abdulkadir Bitigen, Kutluhan Bilgiç |
6 Şubat 2024 Son 16 | MKE Ankaragücü | 5 - 1 | 24 Erzincanspor | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
17.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Abdullah Buğra Taşkınsoy Yardımcı hakemler: Bilal Gölen, Murat Şener Dördüncü hakem: Davut Dakul Çelik VAR hakemleri: Hakan Ceylan, Neslihan Muratdağı |
6 Şubat 2024 Son 16 | Galatasaray | 4 - 2 | Bandırmaspor | Sarıyer, İstanbul |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Hakem: Muhammet Ali Metoğlu Yardımcı hakemler: Mehmet Salih Mazlum, Murat Ergin Gözütok Dördüncü hakem: Mehmet Türkmen VAR hakemleri: Özgür Yankaya, Çağdaş Altay |
7 Şubat 2024 Son 16 | Sivasspor | 0 - 1 (uz.) | Konyaspor | Sivas |
---|---|---|---|---|
14.30 | Rapor |
|
Stadyum: Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakem: Atilla Karaoğlan Yardımcı hakemler: Mehmet Akıncık, Suat Güz Dördüncü hakem: Ali Yılmaz VAR hakemleri: Alper Ulusoy, Tugay Kaan Numanoğlu |
7 Şubat 2024 Son 16 | İstanbul Başakşehir | 1 - 1 (uz.) (3 - 2 p) |
Hatayspor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
17.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Hakem: Bahattin Şimşek Yardımcı hakemler: Samet Çiçek, Murat Temel Dördüncü hakem: Gürcan Hasova VAR hakemleri: Mustafa Öğretmenoğlu, Serkan Tokat |
Penaltılar | ||||
7 Şubat 2024 Son 16 | Gaziantep | 0 - 2 | Fenerbahçe | Şehitkamil, Gaziantep |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Kalyon Stadyumu Hakem: Burak Şeker Yardımcı hakemler: Furkan Ürün, Bahtiyar Birinci Dördüncü hakem: Turgut Doman VAR hakemleri: Bülent Birincioğlu, Emre Malok |
8 Şubat 2024 Son 16 | Gençlerbirliği | 1 - 2 (uz.) | Trabzonspor | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
17.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Mert Güzenge Yardımcı hakemler: Hüseyin Aylak, Mert Bulut Dördüncü hakem: Ömer Faruk Turtay VAR hakemleri: Koray Gençerler, Cihan Aydın |
8 Şubat 2024 Son 16 | Antalyaspor | 1 - 2 | Beşiktaş | Muratpaşa, Antalya |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Antalya Stadyumu Hakem: Ümit Öztürk Yardımcı hakemler: Osman Gökhan Bilir, Candaş Elbil Dördüncü hakem: Emre Kargın VAR hakemleri: Onur Özütoprak, Oğuzhan Çakır |
Çeyrek final[değiştir | kaynağı değiştir]
Kura çekimi 12 Şubat 2024'te yapılmıştır.[17] Maçlar 27-29 Şubat 2024 tarihlerinde oynanacaktır.
Sınıflandırma[değiştir | kaynağı değiştir]
Seri başı takımlar (4) | Seri başı olmayan takımlar (4) |
---|---|
Özet Tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Sonuç | 2. Takım |
---|---|---|
MKE Ankaragücü | 3-0 | Fenerbahçe |
Trabzonspor | 1-0 | İstanbul Başakşehir |
Beşiktaş | 2-0 | Konyaspor |
Galatasaray | 0-2 | Fatih Karagümrük |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
27 Şubat 2024 Çeyrek final | MKE Ankaragücü | 3 - 0 | Fenerbahçe | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Bahattin Şimşek Yardımcı hakemler: Deniz Caner Özaral, Osman Gökhan Bilir Dördüncü hakem: Murat Erdoğan VAR hakemleri: Emre Malok, Alper Çetin, Candaş Elbil |
28 Şubat 2024 Çeyrek final | Trabzonspor | 1 - 0 | İstanbul Başakşehir | Ortahisar, Trabzon |
---|---|---|---|---|
17.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Şenol Güneş Spor Kompleksi Hakem: Kadir Sağlam Yardımcı hakemler: Serkan Olguncan, Serkan Çimen Dördüncü hakem: Mehmet Türkmen VAR hakemleri: Alper Ulusoy, Onur Özütoprak, Aleks Taşcıoğlu |
28 Şubat 2024 Çeyrek final | Beşiktaş | 2 - 0 | Konyaspor | Beşiktaş, İstanbul |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Beşiktaş Park Hakem: Ali Şansalan Yardımcı hakemler: Serkan Ok, Esat Sancaktar Dördüncü hakem: Ömer Faruk Turtay VAR hakemleri: Mustafa Öğretmenoğlu, Mustafa İlker Coşkun, Mustafa Sönmez |
29 Şubat 2024 Çeyrek final | Galatasaray | 0 - 2 | Fatih Karagümrük | Sarıyer, İstanbul |
---|---|---|---|---|
20.45 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Hakem: Arda Kardeşler Yardımcı hakemler: İbrahim Çağlar Uyarcan, Mehmet Emin Tuğral Dördüncü hakem: Oğuzhan Çakır VAR hakemleri: Serkan Tokat, Hakan Ceylan, Volkan Ahmet Narinç |
Yarı final[değiştir | kaynağı değiştir]
Özet Tablo[değiştir | kaynağı değiştir]
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
MKE Ankaragücü | 0-1 | Beşiktaş | 0-0 | 0-1 |
Trabzonspor | 7-2 | Fatih Karagümrük | 3-2 | 4-0 |
Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
İlk maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
23 Nisan 2024 1 | MKE Ankaragücü | 0 - 0 | Beşiktaş | Etimesgut, Ankara |
---|---|---|---|---|
20.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Eryaman Stadyumu Hakem: Ümit Öztürk Yardımcı hakemler: Abdullah Bora Özkara, Mehmet Kısal Dördüncü hakem: Mert Güzenge VAR hakemleri: Mustafa Öğretmenoğlu, Onur Özütoprak, Mehmet Emin Tuğral |
24 Nisan 2024 1 | Trabzonspor | 3 - 2 | Fatih Karagümrük | Ortahisar, Trabzon |
---|---|---|---|---|
20.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Şenol Güneş Spor Kompleksi Hakem: Ali Şansalan Yardımcı hakemler: Murat Tuğberk Curbay, Süleyman Özay Dördüncü hakem: Mehmet Türkmen VAR hakemleri: Emre Malok, Abdullah Buğra Taşkınsoy, Serkan Olguncan |
İkinci maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
7 Mayıs 2024 2 | Beşiktaş | 1 - 0 | MKE Ankaragücü | Beşiktaş, İstanbul |
---|---|---|---|---|
20.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Beşiktaş Park Hakem: Zorbay Küçük Yardımcı hakemler: Erdem Bayık, Murat Tuğberk Curbay Dördüncü hakem: Oğuzhan Çakır VAR hakemleri: Onur Özütoprak, Abdulkadir Bitigen, Mustafa Savranlar |
8 Mayıs 2024 2 | Fatih Karagümrük | 0 - 4 | Trabzonspor | Başakşehir, İstanbul |
---|---|---|---|---|
20.30 |
|
Rapor |
|
Stadyum: Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakem: Cihan Aydın Yardımcı hakemler: İbrahim Çağlar Uyarcan, Hakan Yemişken Dördüncü hakem: Turgut Doman VAR hakemleri: Serkan Tokat, Ümit Öztürk, Serkan Ok |
Final[değiştir | kaynağı değiştir]
23 Mayıs 2024
20.45 |
Beşiktaş | 3 - 2 | Trabzonspor |
---|---|---|
|
Rapor |
|
2023-24 Türkiye Kupası Şampiyonu |
---|
Beşiktaş (11. şampiyonluğu) |
Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]
- ^ a b Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu Kura Çekimi Yapıldı, 12.09.2023
- ^ a b c "ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ" (PDF). 1 Ekim 2023 tarihinde kaynağından (PDF) arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Eylül 2022.
- ^ Türkiye Ziraat Kupası Kura çekimi 7 Eylül 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., 06 Eylül 2023
- ^ Türkiye Kupası'nda "kura" skandalı 7 Eylül 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., 06 Eylül 2023
- ^ 12 Bingölspor, Ziraat Kupası’ndan saf dışı bırakıldı 7 Eylül 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., 06 Eylül 2023
- ^ TFF'den skandal: 2 Kulüp kupaya katılamadı 7 Eylül 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., 06 Eylül 2023
- ^ Hakkari Zap Spor’dan kura tepkisi, 07.09.2023
- ^ a b PFDK Kararları - 22.09.2023, TFF
- ^ a b Tahkim Kurulu Kararları, 29.09.2023
- ^ "Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 19 Eylül 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 20 Eylül 2023.
- ^ "Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 7 Mayıs 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 29 Eylül 2023.
- ^ "PFDK Kararları". TFF. 17 Ekim 2023. Erişim tarihi: 28 Mayıs 2024.
- ^ "Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 3 Kasım 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 3 Kasım 2023.
- ^ "Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 7 Kasım 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Kasım 2023.
- ^ "Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Kuraları Çekildi". TFF. 14 Ocak 2024 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Ocak 2024.
- ^ "ZTK Son 16 Turu Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 22 Ocak 2024 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Ocak 2024.
- ^ "ZTK Çeyrek Ve Yarı Final Kura Çekimi Yapıldı". TFF. 12 Şubat 2024 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Şubat 2024.